Profit Türkiye olarak 2004 yılından bu yana, kurumsal perakendecilere kiralama aracılığı ve gayrimenkul temini, yatırımcılara ise kurumsal kiracılı ticari gayrimenkul satışı konularında hizmet veriyoruz. Son yıllarda kurumsal müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ofis pazarında da yoğun bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Profit Türkiye, ticari gayrimenkul alanında uzmanlaşmıştır. Kiracılara, mal sahiplerine, gayrimenkul yatırımcılarına, şirketlere aracılık ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Hizmet alanımız İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve perakende pazarının gelişmekte olduğu diğer büyük şehirlerdir. Müşterilerimize karlı çözümler sunmak için çalışmaktayız.

Profit Türkiye, gayrimenkul hizmetlerinde uzmanlaşmış kadrosu ile İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Türkiye genelinde sayısı 200’ü geçen kiralama referansı olan, 90’ı geçen ticari alan satışı ile müşteri beklentilerine en üst düzeyde cevap vermekteyiz.  Özellikle pazar analizi, lokasyon temini sırasında günlük, haftalık, aylık kişi sayımları, caddelerdeki mağaza karması sunumu, İngilizce sunum hizmetleri ile kiralamasını gerçekleştirdiğimiz lokasyonlarda hizmet verdiğimiz perakendecilerin zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor ve mevcut riskleri minimuma indirmeye çalışıyoruz.